تبلیغات
انقلاب وامام خامنه ای - مسیحیت در شمال تهران

انقلاب وامام خامنه ای

در این برنامه تبلیغاتی مبلغان با ایجاد سؤالهایی در صدد پاسخ به آن هستند ، حال آنکه در نهایت مخاطب نه تنها پاسخ مناسبی از آنها دریافت نمی کند بلکه بر شبهاتش افزوده تر می شود. به نظر می رسد تنها هدف انتشار و توزیع این بسته های تبلیغی نه تنها تبلیغ اندیشه های مسیحیت بر اساس آموزه های حضرت عیسی ابن مریم (علی نبینا و آله و علیه السلام) نیست ، بلکه ضعف و سستی مطالب ضبط شده نشان می دهد آنها دنبال جذب پیروانی هستند که کورکورانه پیرو برخی شعارها و جذابیتهای ظاهری باشند در حالیکه از اصل و گوهر ادیان و تعالیم این پیامبر بزرگ و اولوالعزم الهی غافلند.

این مسئله البته هشداری برای مسئولان و متولیان دینی و فرهنگی کشور است. همت و تلاش دیگری با گسترش ابزارهای تبلیغی و ارتباطی لازم است تا علما و روحانیون متولی امور دینی و فرهنگی کشور با روشهای جدید در پی تحکیم ریشه های دینی و مذهبی جوانان کشور باشند. روش هایی منطبق بر وحی و عقلانیت و فطرت انسانها که آنها را در برابر شبهات بی پایه ایمن سازد و هر کدام از افراد جامعه اسلامی ایران به جای انفعال در برابر شبهات دینی، خود آمر و عامل دین و مذهب خویش باشند.

علما، روحانیون و متولیان امور دینی و فرهنگی کشور باید به این مسئله توجه داشته باشند که با گسترش ابزارهای ارتباط جمعی به ویژه اینترنت تنها سخنرانی صرف ،و طولانی برای رفع شبهات دینی جوانان کافی نیست ، بلکه در کنار سخنرانی های مذهبی و اخلاقی باید به روشهای غیر مستقیم مثل تولید محصولات فرهنگی و هنری ، نگارش کتابهای داستان، رمان، فیلم، ساخت برنامه های ترکیبی، تئاتر، موسیقی، شعر نیز به عنوان ابزاری کارآمد توجه داشت.


نوشته شده در دوشنبه 9 بهمن 1391ساعت 10:55 ق.ظ توسط احمد محمدی| نظرات ()

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin